Україну "закрили": Криклій розповів, скільки громадян залишилося за кордоном

За дорученням президента України Володимира Зеленського Міністерство інфраструктури готує рішення, яке передбачає обсервацію для українців, які повернулися з-за кордону.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це в п’ятницю, 27 березня, повідомив у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він розповів, що близько 100 тис. громадян повернулися в Україну від початку карантину через коронавірус. Ще близько 9 тис. заявили про бажання повернутися додому.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Ті рейси, які розпочаті 27 березня і будуть завершені після 00:00 годин 28 березня, будуть прийняті. МОЗ забезпечить необхідні обстеження громадян, які повернуться. Громадяни підпишуть згоду на добровільну ізоляцію, дотримання якої буде контролюватися поліцією", – зазначив Криклій.

Він подякував за роботу авіакомпаніям, залізничникам і всім працівникам галузі транспорту, завдяки яким українці повернулися на Батьківщину.

Міністр зазначив, що для громадян, які залишилися за кордоном, буде працювати програма "Захист".

Україну "закрили": Криклій розповів, скільки громадян залишилося за кордоном

Колаж

Нагадаємо, Україна повністю припинила регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня. Можливість перетнути кордон з Україною пішки або на автомобілі залишається.

Як писав OBOZREVATEL, президент Володимир Зеленський розкритикував громадян, які поїхали за кордон на відпочинок після оголошення карантину.

Що нового у Меган Маркл та принца Гаррі — читай у нас в Instagram.

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/travel/kordon-ukraini-zakrili-mininfrastrukturi-gotue-rishennya-pro-observatsii.htm”

ТОП новости

Вход