В Україні ускладнили умови отримання субсидій: заборгованість за ЖКГ може бути не більше місяця


Субсидії не будуть призначати, якщо заборгованость по оплаті послуг ЖКГ перевищує місяць

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на урядовий документ Об этом сообщает women-party.in.ua со ссылкой на СМИ.

В Україні посилили умови призначення субсидій, скоротивши до одного місяця допустимий максимальний термін заборгованості по оплаті послуг ЖКГ.

Нагадаємо, вчора Кабмін прийняв рішення про початок виплат субсидій у готівковій формі з березня 2019 року. Але уряд також посилив умови їх призначення.

Зокрема, субсидію не будуть призначати, якщо підрозділ соцзахисту отримає дані про те, що одержувач прострочив більш ніж на місяць оплату послуг ЖКГ, якщо заборгованість перевищує 340 гривень.

Раніше діяла норма про допустиме прострочення не більше двох місяців.

У той же час підкреслюється, що ця норма не буде застосовуватися при призначенні субсидій на наступний період, якщо Мінсоцполітики не забезпечило їх фінансування.

Читайте також: З готівкою та без: як нараховуватимуть субсидії за новою системою. Пояснення Реви

  • Нагадаємо, в Україні вже запрацював публічний реєстр одержувачів субсидій, у якому показано розмір субсидії за всі періоди.

  • За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, монетизація встановлює цивілізовані стосунки в трикутнику “держава-громадянин-виробник послуги”.

  • Кабмін розраховує провести монетизацію субсидій у 2019 році у три етапи.

  • У Бюджеті на 2019 рік передбачене виділення 58 млрд грн на субсидії, а також їхня монетизація.

  • Раніше міністр соцполітики Андрій Рева повідомив, що з березня житлові субсидії в Україні виплачуватимуть ще й готівкою.​

  • 6 лютого Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/02/07/v_ukrayini_uskladnyly_umovy_otrymannya_subsydiy_zaborgovanist_za_zhkg_mozhe_buty_ne_bilshe_misyacya”

ТОП новости

Вход