У Рівному відкрилась унікальна фотовиставка вагітних

Вперше у Рівному вагітні матусі стали фотомоделями. 4 травня у Fashion Cafe-bar відбулось офіційне відкриття унікальної фотовиставки “Пузата мама”, де учасниці конкурсу постали в оригінальних образах.

На виставці представлені 32 світлини, героїнями яких стали 12 вагітних матусь-фіналісток конкурсу “Пузата мама”. Під час підготовки майбутні мами дебютували у якості фотомоделей у двох зйомках відомого фотографа Олександра Харвата та фотостудії “У фарватері істин”.

— Зйомки проходили у режимі найкращих конкурсів краси. Загалом знімали більше чотирьох днів, — зізнався рівненський фотохудожник Олександр Харват. — Дуже сподобалось працювати з вагітними, адже вони по-новому розкривають свою красу. Тому для кожної намагались створити свій оригінальний образ.

Посприяв у створенні і депутат обласної ради, голова обласної організації ВО “Свобода” Олег Осуховський.

— Це просто чудовий конкурс, який маэ благородну мету і популяризує батьківство. Тому без вагань погодився підтримати конкурс, — зізнався Олег Осуховський. — У мене дружина теж вагітна. Невдовзі очікуємо на поповнення в сім`ї.

У світлинах вдало поєднана врода вагітних матусь, ексклюзивний бодіарт та візаж Ольги Гурської, прикраси від “Бурштин України” та модний одяг від бутиків “Мама Я” та “Матуся Лялюся”.

— Поставили собі за мету — зробити все максимально якісно, — зауважив голова оргкомітету конкурсу Юрій Дюг. — Не просто провести все на рівні обласного конкурсу, але завдяки старанням партнерів та спонсорів — шоу “Пузата мама” пройде якнайкраще.

Фінал “Пузатої мами” відбудеться 12 травня о 18.00 у Fashion Cafe-bar (на 3 пов. ТРЦ “Чайка”). Фіналістки конкурсу вперше у Рівному продемонструють моду для вагітних, а своїми виступами глядачів порадують молоді рівненські зірки Андрій Шилін, Катерина Тимчик та Юлія Бойко. Усі 12 фіналісток конкурсу “Пузата мама” отримають рівнозначні титули та подарунки.


Источник: “http://4vlada.com/rivne/4368”

ТОП новости

Вход